Value Generating Payment Service

About us

PAYGURU, BDDK'nın 27 Nisan 2016 tarihli ve 6864 sayılı kararı ile faaliyet izni verilen ve böylece Türkiye'de faaliyet izni alan İLK MOBİL ÖDEME FİRMASI olan “Trend Ödeme Kuruluşu A.Ş.” ye ait mobil ödeme markasıdır.
Value Generating Payment Service

PAYGURU tüm regülatif isterleri karşılayan yeni nesil ödeme platformudur. PAYGURU teknolojisi son kullanıcının satın alma tecrübesini mükemmelleştiren pazarlama, biletleme, kupon ve kampanya gibi diğer teknolojik fonksiyonlarla entegre çalışarak ödeme işleme, tahsilat ve son kullanıcı akışlarında optimizasyon yapar ve üye işyerleri için “değer” yaratır.

Our products

Sizin ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilen, satışlarınızı arttırmaya odaklı farklı ödeme ürünleri.
IN-APP Payments

Payguru Uygulama Marketlerine ve Uygulama geliştiricilere Uygulama için mobil ödeme çözümleri sunar.

Web & Mobile Site Payments

Payguru web ve mobil sitelerdeki mobil ödeme ve havale/eft ödeme ihtiyaçlarını evrensel tasarım kurallarına göre oluşturulmuş “responsive” ödeme sayfası ile karşılar

Recurring Payments

Payguru Abonelik Yönetim Sistemi üye işyerlerinin mobil ödeme vasıtasıyla kendi müşterilerini otomatik olarak haftalık ve aylık olarak ücretlendirmelerine imkan tanır.

Real Life Applications

Modular structure of Payguru Payment Platform eases the implementation of real life applications that requires integration with external technologies (like m-ticketing, promo code redemption etc) that revolutionising the end to end user experience.

PAYGURU BLOG and NEWS

REFERENCES

Some of the partners for whom we generate values
OASISGAMES
OASISGAMES
Nfinity Games
Nfinity Games
Onebip
Onebip
NETMARBLE
NETMARBLE
BAŞARI MOBILE
BAŞARI MOBILE
BiTaksi
BiTaksi
Mobil Aidat
Mobil Aidat
Telecoming
Telecoming

CONTACT US

Please fill the form below for all kind of questions and information request.